huawe1ascendg7我刚买的反应慢还华为g7死机怎么办能退吗

华为G7性价比好不好?
内容为广告/垃圾,我要举报!
特聘专家具有协助内容审核的特权
举报后内容将不能在前台展示
错乱举报会导致该权利被剥夺
选择举报原因&
您好,我最近准备买台新手机,感觉华为G7挺不错的,请您介绍一下华为G7,谢谢。
已有4条答案
& &&硬件配置方面,华为G7使用的是高通64位MSM8916四核1.2GHz处理器,搭配2GB内存以及16GB的机身存储空间,虽然不是目前的顶级硬件配置,不过也已经非常不错了,屏幕使用的是5.5英寸的IPS显示屏,拍照功能方面,华为G7使用的是1300万像素后置摄像头+500万像素前置摄像头的组合,电池容量3000mAh,运行Android 4.4操作系统。外观方面,华为G7使用的是金属机身设计,2.85毫米窄边框,机身厚度7.6毫米,有灰、银、金三种颜色可选。最后华为G7的售价为1999元,相比同级别的华为荣耀6,在性价比方面并没有什么优势。
选择举报原因&
简单的说,这个手机就性能来说属于主流级的货色,4核u+2g运存。现在的千元机都有这么个基本的陪住,甚至更好!至于为什么这个手机价格差不多2000元?!或者是过去式的定位了。-----如果是这样,就是说这机器不值得选择了。
选择举报原因&
 华为Ascend G7正面配备一块5.5英寸全贴合IPS触控屏,分辨率为像素,并拥有后置1300万像素第四代BSI摄像头和前置500万像素摄像头,搭载一颗最新高通骁龙410的64位四核处理器,主频1.2GHz,2GB+16GB内存组合搭配,整机运行速度流畅。系统方面,华为G7采用全新的EMUI 3.0系统。& &价钱偏高,不直的,属于忽悠小白的机器。
选择举报原因&
该内容由系统自动生成
参考价:¥1250.00
主屏尺寸5.5英寸
电池容量3000mAh
主屏分辨率像素
电池类型不可拆卸式电池
后置摄像头1300万像素
CPU频率1.2GHz
前置摄像头500万像素
CPU类型高通 骁龙410
网络类型双卡
名网友点评分数
我今天刚买 郁闷的 回家打开音乐 就有杂音 不知道别人有没有
选择举报原因&
拿到一个设备,我们首先要把他升级到最新的系统,这样可以避免已经发现的很多问题,新版本一般都已经修复了很多用户反馈的问题,所有新买的手机升级系统是很有必...
微信公众账号ZOL问答堂
关注微信,随时随地解答您的疑惑
ZOL问答堂官方微博@ZOL问答堂
微信公众账号
Ascend G7卖那么贵,居然用MSM8916这么差的处理器!就是某些四五百块钱的手机用的也是这款处理器吧!华为真是让你笑掉大牙!
没找到想要的答案?那就登录提问吧7/24 Hizmet Hatt? : 444 5 495
KategorilerAraman?z? i?eren kategoriler
Araman?z? i?eren ürünler
Bu Kategorideki Di?er Markalar
Bu Kategorideki Di?er Markalar
Huawei G7 Silver
Ayn? Gün Kargo
Sipari?lerin g?nderim süreci kredi kart? güvenlik kontrolünün tamamlanmas? veya havale / eft ?denmenizin onaylanmas? ile ba?lar.
Ortalama g?nderim süresi ürün gruplar?na g?re de?i?ebilmektedir.
H?zl? g?nderi olan ürünler gün i?erisinde, genel olarak di?er ürünler ortalama ürün inceleme sayfas?nda yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine ba?l? olarak gecikmeler ya?anabilir.
Ayr?ca baz? ürünler sipari? üzerine üretildi?inden teslim süresi daha uzun olabilir.
Sipari?lerde, erken g?nderilebilecek ürünler i?in k?smi teslimat talep edebilirsiniz.
Cumartesi günleri saat 13.00'dan sonra
ve Pazar günleri bütün gün kargo firmalar? hizmet vermemektedir.
Saat 14:00'dan sonra verilen sipari?lerde süre? bir sonraki i? günü ba?lamaktad?r.
5.5 in? Ekran Boyutu
Quad-core 1.2 Ghz Cortex-A53 CPU
13.0 Megapiksel Arka Kamera
16 GB Depolama (ROM)
2 GB Dahili Haf?za (RAM)
Android OS, v4.4.2 (KitKat) ??letim Sistemi Versiyonu
Bu ?rüne ?zel Kampanyal? ?rünler
% 7 indirim
% 10 indirim
% 5 indirim
% 5 indirim
% 11 indirim
% 30 indirim
% 18 indirim
Huawei G7 Silver A??klamas?
Senin hayat?n. Senin kurallar?n.Zerafet ve Safl?kYeni bir dizayn anlay???Huawei Ascend G7, incelikle dü?ünülmü? tüm tasar?m detaylar? ve fonkiyonlar?yla, size daha keyifli bir deneyim sunmak i?in, yeni nesil bir dizayn anlay???yla geliyor. 5.5 in?lik ekran?, g?rsel deneyiminizi artt?rman?z i?in ak?ll?c? tasarland?. Tamam? metal kaplama arka yüzü size premium bir his sunar. Kendine ?zgü k?vr?mlar? ve ultra-ince kasas?yla Ascend G7 zerafeti, dengeyi ve dayan?kl?l??? hissettirir.Hayat? yakala!Dinamik kamera deneyimiHuawei Ascend G7'nin kamera deneyimi tüm detaylar?yla, ?ok daha kolay bir ?ekilde harika foto?rafar ?ekebilmeniz i?in geli?tirildi. Optimize edilmi? kamera yaz?l?m?, h?zl? foto?raf ?ekme, ?n yüzündeki kamerayla panoramik foto?raflama, yüz güzelle?tirme kapasiteleriyle size harika foto?raflar yakalama imkan? sunar ve b?ylece tüm gün yan?n?zdan ay?ramayaca??n?z bir arkada?a d?nü?ür.Geli?tirilmi? kamera deneyimi5 Mp' lik ?n ve 13 Mp' lik arka kamera!!?ster HD videolar ?ekin, ister ?arp?c? foto?raflar yakalay?n isterseniz de mükemmel panoramik selfieler ?ekin. Huawei Ascend G7, üstün kamera ?zellikleri ile harika sonu?lar alman?za yard?mc? olur. 13MP'lik arka, 5MP'lik ?n kameras?, 88 derecelik geni? a??s?, ???k sens?rü ve mavi ekran filtresiyle her seferinde ?arp?c? ve kristal netli?inde foto?raflar ?ekmenize yard?mc? olur.4G LTE Ba?lant? DeneyimiNe kadar ?ok ba?lan?rsan o kadar ?ok üretirsin!4G LTE ba?lant?s?yla, h?zl?, e?lenceli ve ?ok daha kolay kullan?m. Data iletimi 7 kat?na kadar daha h?zl?, ?yle ki 1GB'l?k bir dosyay? 60 saniye gibi bir sürede indirebilirsiniz. Müzik zevkiniz kesintiye u?ramaz ve g?z a??p kapay?ncaya kadar i?eriklerinizi upload etmi? olursunuz.Daima daha ?tesine ge?in!Ultra - ince tasat?m? olmas?na ra?men, Huawei Ascend G7'nin kocaman bir pili vard?r ve bu pil tam da laz?m oldu?u anda bitip can?n?z? s?kmaz. Bir?ok a??dan ?ok daha uzun süreli ?arj idaresi sunar. Video izleme, oyun oynama ve HD video kaydetme gibi en s?k? kullan?m ?artlar?nda bile dolu bir ?arjla 1.2 güne kadar kullan?m gücüne sahip olursunuz. 600 saate kadar kapanmadan bekleyebildi?ini de unutmamak laz?m.
Kamera ?zellikleri
Arka Kamera
Bilgisayar dünyas?nda Mega ?n eki, yan?ndaki birimin 1024 ile ?arp?laca??n? g?sterir. Dijital g?rüntü kalitesini g?stermek i?in de bu ?zellikten yararlan?larak Megapiksel terimi olu?tutulmu?tur. Yani 1 Megapiksel ?zellikli bir kamera 1024 piksel geni?li?inde bir foto?raf ?ekebilir.
13.0 Megapiksel
5.0 Megapiksel
Kamera Zoom
G?rüntünün yak?nla?t?r?lmas?d?r. Foto?raf makinas?ndaki dijital Zoom ?zelli?ini kullanmak, dü?ük ??zünürlük ve dolay?s? ile dü?ük kalitede resimler ?ekmenize yol a?acakt?r. Geleneksel optik Zoomlardan farkl? olarak dijital Zoom, resmi ?ekilen nesneye Zoom yaparak her yakla??ld???nda piksellerin büyüklü?ünü (say?s?n? de?il) ikiye katlayan basit bir yaz?l?m kullanmaktad?r. Yani sonu?, ??zünürlü?ü art?r?lm?? bir g?rüntü de?il, daha az say?da pikselden olu?an bir g?rüntüdür.
Entegre Fla?
Video Kay?t
1080p @ 30fps
Gü? ?zellikleri
Bekleme Süresi
Mobil cihazlarda, hi? g?rü?me yap?lmadan, ?arj edilebilir bataryan?n tam olarak doldu?u andan, tükenene kadar ge?en süredir. Bu süre, en ba?ta baz istasyonuna yak?nl?k olmak üzere ?e?itli nedenlerle de?i?iklik g?sterebilir.
Pil Gücü / Türü
Lithium-ion : Di?er pillere g?re daha hafif ve daha dayan?kl? olan pil türü. Nikel Metal Hidrit pillere g?re daha verimlidirler. Ancak fiyatlar? da di?erlerine oranla daha yüksektir.Miliamper : Bir ?arjl? pilin bo?alana kadar verebilece?i enerji ?l?üsü birimi. Birim zamanda iletilen elektron say?s? ile bulunan elektrik ak?m birimidir. Cep telefonu pillerinde bu birimin yüksek olmas?, pilin daha uzun süre enerji sa?layabilece?i anlam?na gelir.
Li-Po 3000 mAh
Haf?za ?zellikleri
Dahili Haf?za (RAM)
Depolama (ROM)
Haf?za Kart? Deste?i
Telefonun dahili haf?zas? d???nda kü?ük bir kart sayesinde haf?zas?n?n artt?r?labilmesidir. Bu kartlar ?e?itlerine g?re foto?raf makinelerinde kullan?labilir ve bilgisayarlara ba?lan?p i?eri?i buradan da okunabilir.
Micro SD - 32 GB' a kadar
Ekran ?zellikleri
Dokunmatik Ekran
Ekran Boyutu
Ekran ??zünürlü?ü
720 x 1280 Piksel
Ekran Renk ??zünürlü?ü
Ekran Tipi
IPS LCD kapasitif dokunmatik
Ba?lant? ?zellikleri
Enhanced Data Rates for Global Evoluation (EDGE) network kapasitelerini destekleyecektir (Ayn? anda tutulabilen data miktar?). GSM sa?lay?c?lar? i?in, bu yeni teknoloji HSCSD ve GPRS data oranlar? 3 kat? kadar h?zlanacakt?r.
General Packet Radio Service – Genel Paket Radyo Servisi. Yüksek h?zl? paket veri iletimine imkan veren ve 2.5G nin temelini olu?turan teknoloji. WAP ta 9600 bit/sn olan veri aktar?m h?z? GPRS ile 44,000 bit/sn mertebelerine ula?t?.
?ebeke Frekans? 2G
GSM altyap?s?n? sa?layan sisteme ?ebeke denir.
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
?ebeke Frekans? 3G
HSDPA 900 / 2100
?ebeke Frekans? 4G
LTE 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600
3G Ba?lant? H?z?
3. Nesil GSM Hizmetleri (3G ya da 3N) ü?üncü nesil kablosuz telefon teknolojisilerine verilen genel add?r.
(Wireless Local Area Network) Kablosuz Yerel A?. Mikrodalga veya k?z?l?tesi sayesinde kablosuz ?al??an yerel a?. Kablosuz veri aktar?m? sa?layan bir ba?lant? standart?d?r. WI-FI destekli di?er cihazlar aras?nda veri aktar?m? sa?lanabilinmektedir.
802.11 b/g/n
Wi-Fi hotspot
Cep telefonlar?nda bulunan dahili modem, ba?lant? kurdu?unuz bilgisayar?n internete girmesini sa?lar. Yani modeme sahip olmayan bir bilgisayar? Bluetooth veya data kablosuyla dahili modemi bulunan bir cep telefonuna ba?layarak GSM hatt? üzerinden internete giri? yapabilirsiniz.
(Global Positioning System) Küresel Konumland?rma Sistemi. Sivil ve askeri ama?larla kullan?lan uydulara dayal? bir y?n bulma sistemi. Bir GPS al?c?s? birka? metrelik bir hassasiyetle yeryüzündeki konumu ve yüksekli?i bildirebilir.
Var A-GPS, GLONASS
Yak?n mesafelerde, kablosuz ileti?ime olanak sa?layan bir teknolojidir. Cep telefonu-kulakl?k, cep telefonu-bilgisayar, bilgisayar-bilgisayar aras?ndaki ileti?imde kablo zorunlulu?unu ortadan kald?r?rlar.
v4.0 - A2DP, LE
G?rüntülü Konu?ma
Var ( Uygulama ?le )
Di?er ?zellikler
Bu ürün Huawei Türkiye yetkili servisleri taraf?ndan 24 ay süre ile garanti alt?ndad?r.
Garanti Süresi
Kutudan ??kan Aksesuarlar
Kullan?m K?lavuzu, Garanti Belgesi, ?arj Cihaz?, Kulakl?kl? Mikrofon
Genel ?zellikler
Ak?ll? Telefonlar
Kullan?m Türü
Dokunmatik Telefonlar
??letim Sistemi
??letim Sistemi Versiyonu
Android OS, v4.4.2 (KitKat)
153.5 x 77.3 x 7.6 mm
Quad-core 1.2 Ghz Cortex-A53
?ift Hatl?
HandsFree (Eller Serbest)
Telefonu ele almadan kullan?labilme ?zelli?idir. Belli bir mesafeden hem sesleri al?r, hem de kar?? taraf?n sesini telefonun hoparl?ründen d??ar? verir.
Hesap Makinesi
Java Deste?i
Platformdan ba??ms?z programlama dili. Mobil Telefonlar i?in geli?tirilen versiyonu da bulunmaktad?r. (j2ME) Bu sayede ba?ta oyunlar olmak üzere, java ile geli?tirilmi? bir?ok uygulama uyumlu telefonlara indirilebilmektedir.
Sesli Arama
Cep telefonu modellerine g?re kü?ük farkl?l?klar g?steren bu ?zellik, aramak istedi?iniz bir numara i?in ?nceden kaydetti?iniz bir sesi s?yleyerek, telefonun o numaray? otomatik aramas?d?r.
Bas konu?, kullan?c?lar?n?n kendi aralar?nda sesli mesajla?ma yapmalar?n? sa?layan bir servistir. Bu servis ile birlikte, tek bir tu?a bas?l? tutarak kendi sesinizi kar?? tarafa g?nderebilirsiniz. Bas konu? ile tek bir ki?iyle sesli mesajla?abildi?iniz gibi, ?nceden yarat?lan gruplarla da ayn? anda sesli mesajla?abilirsiniz.
Multimedya ?zellikleri
MP3 : MPEG (Motion Pictures Experts Group) Layer 3 ün k?saltmas?ndan olu?mu?tur. S?k??t?rma algoritmalar? geli?tirilmeden ?nce bilgisayarlarda ses ?rnekleri wav, pcm, voc, au, snd gibi bi?imlerde saklan?yordu. Bu bi?imler insan kula??n?n duyamayaca?? ses frekanslar?n? da depoluyor, CD kalitesinde 3-5 dakikal?k bir ses kayd?n?n saklanabilmesi i?in 50 ila 70 MB aras?nda bir sabit disk alan?na ihtiya? duyuyordu. MP3 ise, müzik dosyalar?n? CD kalitesinde, 16 da 1 oran?nda s?k??t?rd?.Mp3 ?alar : MP3 format?ndaki ses dosyalar?n?n oynat?labilmesini sa?layan yaz?l?mlard?r.
Uygulama ?le
Sizin yorumlar?n?z bizim i?in de?erli. Yapaca??n?z yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri do?ru y?nlendirmi? olun.
(40) Yorum
Yorum Ba?l???
?ye ad?m? g?sterme.
Yorumlar?n?
Yorumlar?n?z taraf?m?zdan i?erik kontrolü yap?ld?ktan sonra yay?nlanmaktad?r. H?’un i?eri?i itibari ile uygunsuz buldu?u yorumlar? yay?nlamama hakk? sakl?d?r.
Yorumlar?n amac?, de?erli mü?terilerimizin ürün hakk?nda kendi ya?ad?klar? tecrübeleri payla?malar?n? sa?lamak, dolay?s? ile ürün al?m? s?ras?nda daha do?ru karar verebilmelerine yard?mc? olmakt?r.
Bu do?rultuda, yorum i?eri?inin etik olmas?, hakaret, argo, ba?ka markalar?n kar??la?t?r?lmas? ve fiyat i?ermemesi ?nemlidir.
07.07.2015
arkada?lar ürünü kullanal? 1 hafta oldu.?ok güzel .bu arada sarj ?ok iyi gidiyor.Ayr?ca h?zl? g?nderi i?in bir te?ekkür de h?zl? al .
CAFER G?KTA?
Bu yorumu do?ru buluyor musunuz?
03.07.2015
Fiyat?na g?re süper telefon ?ok ??k dizayn? var kamera batarya gayet ii 4 gündür kullan?yorum donma tak?lma kasma g?rmedim almay? dü?ünen arkada?lar hi? tereddüt etmesin.
25.06.2015
Bundan ?nce Lenovo vibe X2 ald?m kameras? ve bataryas? ?ok k?tüydü geri yollad?m. Sonra G7 ald?m yani telefon kameras? olsun bataryas? olsun orta düzeyin üstünde.Batarya her?ey a??k wifi mobil veri oyun oynay?n istediniz kadar kast?r?n ben sabah 6 da ?arzdan al?yorum gece 12 ye kadar %30-20 lerde
Serdar Bayrako?lu
orta s?n?f?n lideri
19.06.2015
Mazleme kalitesi iyi, stabilite iyi , e?er ki yak?n zamanda lolipop güncellemesini de al?rsa tad?ndan yenmez.
tuncay karaka?
?OK ?Y?...
27.04.2015
BU ?R?NE MARKASINDAN DOLAYI ??PHEYLE BAKIYORDUM AMA,ARKADA?IMDA G?RD?M VE ?NCELED?M.ADAMLARA HELAL OLSUN.?ok iyi B?R ?R?N YAPMI?LAR.TELEFONUM ?L?RSE BUNU TEREDD?TS?Z ALIRIM..
Mustafa KARAKUZU
M?KEMMEL..
18.04.2015
KULLANI?LI B?R TELEFON...TEVS?YE EDER? DA G?VENL? B?R ALI?VER?? S?TES?..
metin duman
Güzel ?rün
10.04.2015
Merhaba ürünü arkada??m?n tavsiyesi üzerine ald?m bu fiyata al?nabilecek iyi bir telefon ayr?ca hizlial piyasaya g?re en dü?ük fiyatta suan alacak arkada?lara tavsiye ederim.Alacak olanlar hizlial Huawei Türkiye garantili buna da dikkat edin lütfen di?erleribile kar??t?rmay?n.Te?ekkürler hizlial
Gayet güzel, tavsiye ederim...
10.04.2015
E?imde LG L70 vard? ve art?k yetersiz oldu?u
i?in (network i?i yapt??? i?in internet, whatsapp, sms , face ve konu?ma olarak olduk?a fazla kullan?r) bunu almaya karar verdik. cuma sipari? verdi pazartesi ürün elimize ge?ti.
Bu fiyata bu telefon bence ?ahane.. G?renler olduk?a be?eniyor LG G2 si olan arkada? ke?ke ben de bunu alsayd?m dedi...Ayr?ca bu telefon en uygun olarak burada var h? da daha uygunu yok ben ald???mda 900 tl idi 25 tl hediye ?ekim vard? 1,000 tl üzerine de kampanya var 100 tl hediye veriyorlar..ee telfon geldi 775 tl ye muhte?emmm...
08.04.2015
?rün ?zellik olarak güzel, kameralar kaliteli, kasa sa?lam ama yurt d???nda 200 dolara sat?lan bu ürünün bu fiyata sat?lmas? ?ok k?tü, ürün aylar ?nce ??kt? ama fiyat hala sabit, hizlial di?er sitelerden daha uygun bu yüzden tavsiye ederim.
u?ur serenbay
güzel hizli
05.04.2015
Selemun aleykum arkada?lar.cihaz? internetten buradaki ve ba?ka sitelerdeki yorumlara bakarak ald?m.akilli telefonlarda Samsung marka kullan?yor dum acaba kullana bilir miyim kullanazmiyim dü?ünsesi ile ald?m.cihaz elime h?zl? bir sekil de ula?t? te?ekkür ler h?zl? al.cihaz on numara.cok be?endim.her y?nüyle di?er akilli telefonlara g?re fiyat ve ?zellik bak?m?n dan fark atar.i?lemci ekran kalitesi sesi Rami harika.biraz kasa büyük ama ona da ?al???yorsunuz.klavyesi ho? iki klav te se?ene?i sunuyor.k?sacas? al?nacak bir cihaz fiyatta uygun.umararim yard?mc? olabilmisim d?r herkese rastgele

güler bilgin
?rün tam bir f/p
03.04.2015
Silver modelini ald?m fiyat? ?ok uygun , Telefon muazzam derecede güzel ve h?zl? bataryas?da ?ok iyi di?er ürünlere g?re kesinlikle bu telefon f/p canavar? olmu? ekran?n ppi de?erinin dü?ük oldu?una bakmay?n parlakl?k ve yo?unluk ?ok ?ok iyi kesinlikle tavsiye ederim..
Erdem ?NL?
Mükemmel fakat
30.03.2015
Telefon fiyat?na g?re harikalar yarat?yor. Bu telefonu Samsung yapsayd? 2000 TL'den fazla olurdu fiyat?.E?ime ald?m ben bu telefonu.Benim kullanabilmem i?in biraz kü?ük olmas? gerek.Ayn? ?zelliklerde 4.7''
ekranl? bir alternatif ??kar?rlarsa hemen al?r?m.
mehmet levent pehlivan
25.03.2015
?ncelikle ürünü ismine atfen h?zl? ve güvenilir bir ambalaj i?inde g?nderdi?i i?in h?zl?al ekibini tebrik ederim.Huawei ger?ekten iyi i? ??karm??.Pil performans? mükemmel.Kamera ??zünürlü?ü harika.Telefonun kasas? Premium bir imaja sahip.?nternet ba?lanma h?z? güzel.Ekran ??zünürlü?ü iyi.Tüm a??l??larda sizi farkl? bir wallpaper kar??l?yor(;bu ??k olmu?)Fiat a??s?ndan 1000tl alt? yani psikolojik bir rakam.ben 930tl ye sat?n ald?m.Herkese tavsiye ediyorum.Tekrar te?ekkürler h?zl?al ekibiolarak sizlere ba?ar?lar dilerim....
25.03.2015
?ncelikle ürünü ismine atfen h?zl? ve güvenilir bir ambalaj i?inde g?nderdi?i i?in h?zl?al ekibini tebrik ederim.Huawei ger?ekten iyi i? ??karm??.Pil performans? mükemmel.Kamera ??zünürlü?ü harika.Telefonun kasas? Premium bir imaja sahip.?nternet ba?lanma h?z? güzel.Ekran ??zünürlü?ü iyi.Tüm a??l??larda sizi farkl? bir wallpaper kar??l?yor(;bu ??k olmu?)Fiat a??s?ndan 1000tl alt? yani psikolojik bir rakam.ben 930tl ye sat?n ald?m.Herkese tavsiye ediyorum.Tekrar te?ekkürler h?zl?al ekibiolarak sizlere ba?ar?lar dilerim....
huawei g7 hakkinda
25.03.2015
Oncelikle telefonu burada fiyati 910 lirayken almistim .Almadan once de cok arastirdim ,eger butceniz 1000 tl ye kadarsa bu cihaz gercekten isinizi gorur ,cihazin en onemli artisi ?arji , 3000 mAh bataryasi gercekten sizi rahat 1.5 gun goturuyor ,eger telefonu cok kullaniyorsaniz 1 gun de rahat yeter .Ben fazla oyun oynamadigim icin benim ?arjim 2 gün
gidiyor .Simdiki telefonlarda ?arj sorunu buyuk Gündem maddesiyken ,huawei bu sorunu a?m?? .Kamera ?zellikleri de tatmin edici boyutta ,ayrica huawei in kendine has olan arayuzu de gercekten ilgi cekici ,urunun eksi yanlariyla daha karsilasmadim ,alma dusuncesi olan arkadaslara bu telefonu onerirrim ,ayrica hizlial a da tesekkurler ,urunu almak icin gosterdiginiz ilgi icin .
21.03.2015
Al??veri?ten memnun kald?m. Ald???m üründen de memnunum. ?rünün ?zellikleri ve fiyat? tam da arad???m ve ihtiyac?ma g?re oldu. Te?ekkürler.
Seyfettin Ermihan
C?haz Güzel Fakat
20.03.2015
Dedi?im gibi cihaz ?ok güzel,ihtiya?lar?n?z? kar??layacakt?r.Fakat ald?ktan 6 gün sonra yere dü?tü ve ekran par?aland?.Servise g?ndersem ak?beti belli olmayacak eminim.Siz siz olun telefonunuzu dü?ürmeyin sonra ba??n?z ?ok a?r?r ?ünkü servisi ?ok s?k?nt?l? akl?n?zda bulunsun..

Bu arada ?demeyi ge? kabul ettiler ve telefon elime tam 1 haftada ge?ti.H?zl?al bu konuda benim a??mdan s?n?fta kald?!
?zgür uysal
?ok güzel telefon
18.03.2015
Merhabalar.Telefonu e?im i?in ald?m.Menüsü falan ?ok güzel,h?zl? ge?i?leri var.Kullan?m olarak bendeki S4 ten daha iyi.Kü?ük detaylar ?ok güzel dü?ünülmü?.Haf?za kart? ve sim kart yuvas?n?n d??ar?da olmas? ?ok iyi.Alacak arkada?lara tavsiye ederim.
yusuf ?ZDEM
18.03.2015
bu elefondan sat?n ald?m. ?ok memnunum al?n pi?man olmazs?n?z.
iphonelara verdi?iniz paralara yaz?k.
mehmet yolda?
ilk dokunmatik telefonum
15.03.2015
benim yapacag?m yorum ne kadar dogru olur bimem ama ?ok ara?t?rd?m ?zellikle batarya konusunda tak?nt?m vard? pi?man de?ilim sabahtan gece yar?s?na kadar tek ?arj ile %30'a dü?üyor kameras? ekran? menüsü beni tatmin etti
ramazan ?zp?nar
fiyat-performans ?ok iyi
14.03.2015
tlf.gitti gidiyorun h?zl?al magazas? arac?l?g?yla 850tl ye ald?m. tlf b?raz buyuk bundan once 3y?ld?r
?phone 3s kullan?yordum ve pek al?samad?m. menu olarak bana ?phone u and?rd?. ekran parlakl?g? cok yeterl? gayet parlak kamera ?? de?l d?yenler ayarlardan 13mp secmed?g?ndend?r. gercekten bukadar yuksek performans beklem?yordum. ses?de az de?l hele ?phone dan sonra bana cok yuksek geld? k?s?k kullan?yorum. sarj cok ?? sabah 8 de tlf b? ac?yorum aksam 5 e kadar surekl? ?ntden tv ?zleyerek ?nt gez?nerek %20 ye anca dusuyor. normal kullan?mda 2 gun cok rahat. asphalt8 real rac?ng 3 de kasma ?s?nma yok. lol?pop gelecek d?yor huawe? turk?ye. ayr?ca c?haz kutusu br?ghtstar-vodafone tek yetk?l? dag?t?c? bandroluyle gel?yor. kulakl?k c?k?yor ama pek kal?tel? de?l. k?sacas? ?phone almaya paran?z yoksa alab?l?rs?n?z. ben tereddutlu ald?m ama memnunum. eks? yonler? ses tusu az b? oynuyo duscek g?b? de?l tab? whatsapp g?b? uygulamalara gelen msj say?s?n? uygulaa ustunde de?l b?ld?r?m l?stes?nde goster?yo. bana oneml?. b?de buyuk.
volkan ?akar
Paras?na G?re ?yi
14.03.2015
Telefon paras?na g?re iyi. Kullan?m? kolay, 2000 Liral?k telefonlarla da k?yaslamamak gerek. Ancak h?zl?al' ?n kutulama y?ntemi ?ok k?tü. elefon i?inde resmen geziyordu.
11.03.2015
kameras? güzel hatta iphon 6 ile kar??la?t?rd?k bunun ?ekimi daha net ?arj? iki gün gidiyor fakat zil sesi az ??k?yor birde rehberden birini aramam gerekti?inde ü? defa basmak gerekiyor internete ba?lan?rken süper h?zl?
MUSTAFA TURGUT
hizli g?nderi
11.03.2015
süper hizli g?dneri ?ok h?zl? bir cihaz
Bu paraya en iyisi bu...
09.03.2015
Yakla??k iki haftad?r kullan?yorum.Bu paraya bukadar?n? beklemiyordum.Ekran kalitesi,h?z?,pil gücü,kamera ??zünürlü?ü ?ok güzel.5.5 in? ekran biraz büyük ama zamanla al???l?yor.Bu ürünü almay? dü?ünenlere tavsiye ederim.Memnun kal?rlar.Zaten bir elektronik devi k?tü telefon ??karmaz.
Orta s?n?f?n en iyisi
09.03.2015
Performans süper. Kullan?m? ?ok kolay.Tavsiye ederim.
05.03.2015
bence bu fiyata al?nabilecek en iyi ürün
halil yaral?
04.03.2015
Sipari?imin ertesi günü elime ge?ti. ?rün gayet ??k P6 kullan?c?s? olarak ekran? biraz büyük geldi ama zamanla al??abilirim. menüleri ve tamalar? kendinize g?re ayarlayabliyorsunuz. unutmadan gayet ba?ar?l? bir pil performans? var. tek negatif y?nü ülkemizde radyosunun donan?m olmas?na ra?men ?al??mamas?
SERKAN CANIKATI
??k ve performansl?
01.03.2015
?rün kargolandiktan 1:30 saat sonra elime ge?ti gayet fiyat segmentine g?re alinasi bir ürün. Te?ekkü.

barbaros aslan
en iyi ?arj süresi
28.02.2015
Telefon ?ok güzel, ?zellikle pil uzun süre dayan?yor. Ayr?ca h?zl?al ekibine te?ekkürler. Sat?n ald?ktan sonra bir günde elime ula?t?.
17.02.2015
kulakl?k ??k?yormu kutudan
Bu fiyata en iyisi
17.02.2015
H?zl?al dan 939 tl ye ürünü ad?m 1 günde elime ge?ti. ürünün malzeme kalitesi ve h?z? mükemmel. Marka tak?nt?n?z olmas?n Huawei ?ok büyük bir üreticidir. Telefon kendi s?n?f?n?n en iyisi
Taylan Ahmet
ürün iyi kargo berbat
16.02.2015
ürünü ald?m mevcut ?arz? bitince 15 saat bi fiil kapal? ?arz ettim.pazar 15:00 pazartesi ?uan 13:30 ?arz durumum %27 o da arada bir oyunla birlikte.zaten internet paketim yok.. yani o iki gün gidiyor falan bahane ama cihaz güzel ***** phon6 plus stili aynen daha fazla para vermeye gerek yok 
yurti?i kargo bi berbat t? ama
ERCAN EK?Z
ürün iyi kargo berbat
16.02.2015
ürünü ald?m mevcut ?arz? bitince 15 saat bi fiil kapal? ?arz ettim.pazar 15:00 pazartesi ?uan 13:30 ?arz durumum %27 o da arada bir oyunla birlikte.zaten internet paketim yok.. yani o iki gün gidiyor falan bahane ama cihaz güzel ***** phon6 plus stili aynen daha fazla para vermeye gerek yok 
yurti?i kargo bi berbat t? ama
ERCAN EK?Z
?ok güzel
01.02.2015
?ncelikle h? ekibine ?ok te?ekkür ederim ?deme onay? olduktan 1 gün sonra elime ula?t? cihaz. Telefon ger?ekten müthi? 1 günde ?arj?n?n bitmesi nerdeyse imkans?z.Kameras? ideal kendi fiyat?ndaki telefonlara g?re arayuzu ?ok ho?uma gitmi?ti zaten sadece 5.5 inc ekran oldu?unu unutmay?n biraz büyük ?ünkü ama kesinlikle tavsiye ederim.
murat tulgar
VERD?G?N PARAYI FAZLASIYLA HAKED?O
26.01.2015
Telefonu alal? 1 hafta
oldu suana kadar kulland?g?m en iyi 1000 tl yede al?nabilecek en iyi telefon suana kadar 2 kere ?arja takt?m ve
int. face . vs oyunlar kullanmama ragmen telefonun ?arj? en az 2 gün gidiyor. Bu telefonu alman?z? ?iddetle tavsiye ediyorum
Ali Osman Ers?z
FAZLASIYLA G?ZEL
22.01.2015
TELEFON EL?M?ZE D?N GE?T?.KIZIMA ALDIM.1,5 G?ND?R
?NTERNET? A?IK,OYUN,M?Z?K VE KAMERASINI S?REKL? KULLANIYOR ?ARZI
HALA %20'LERDE.999 TL'YE F?YATININ HAKKINI FAZLASIYLA VER?YOR.13MP ?N KAMERASI,?NTERNET HIZI VE OYUN PERFORMANSI ?OK ?Y? D?YEB?L?R?M.KASASI ?OK SA?LAM
VE ZAR?F.BATARYASI SAB?T (DAH?L?) UFACIK EKRANLI
IPHONE 'A VER?LEN PARAYA YAZIK BENCE.
?R?N ZAMANINDA VE SORUNSUZ EL?M?ZE ULA?TI.TE?EKK?RLER HIZLIAL COM.TEK ?Z?NT?M VAR O DA TELEFONU ALDIKTAN B?R G?N SONRA HIZLIAL COM
30TL ?ND?R?M YAPTI :((
BU S?TEDEN B?R?OK KEZ ALI?VER?? YAPTIM.HER TELEFONUMDA FAZLASIYLA ?LG?LEND?LER.HUAWE? G7'Y?'UDA KES?NL?KLE HERKESE TAVS?YE EDER?M
MURAT KAM?IO?LU
01.01.2015
Bu kadar uzun ?arj? giden bir tane daha ak?ll? telefon yok. Ben G3 bile kulland?m ?arj? günü kurtar?yordu fakat G7 kesinlikle minimum 2 gün gidiyor. G3 te ?s?nma vard? bunda 3 saat kullan?mdan sonra bile hi? ama hi? ?s?nma yok. Sizden izinsiz hi?bir programn arka planda ?al??am?yor. Sürekli hat?rlat?yor falanca programlar ?ok tüketim yap?yor kapatmak istermisin diye. 64 bit oldu?u i?in i?lemci rahat rahat yorulmadan ?al???yor bu sayede ?arj?da tüketmiyor zorlanmada olmuyor. 1.2 ghz ve snapdragon 400 i?lemci olmas? sizi yan?ltmas?n. 2.5 ghz kadar h?zl?.
?nder Tu?ral
tam bir fiyat performans telefonu
30.12.2014
1000 TL ye daha iyisini bulamazs?n?z... ?ki haftad?r kullan?yorum ?ok memnunum...herhangi bir tak?lma ?s?nma yok... ?arj suresi gayet uzun... Kamerasi harika... G?ren inceleyen herkes bay?ld? ...
Erdem Güner
Segmentinde Gayet Ba?ar?l?..
23.11.2014
Huawei G7 telefonu yurt d??? lansman?ndan beri takip ediyordum. Cihaz? Avea bayisinde inceledim ve almaya karar verdi. Orta segmente hitap eden bir cihaz oldu?unu belirtmek isterim. Ortak yorumlardan yola ??karak ?unlar? belirtmek isterim telefon fiyat kalite dengesinde kalitesi ve ergonomisi a??r bas?yor. Metal kesim hatlar? 5.5inc ekran? fazlas?yla tatmin edici. apple samsung Lg tak?nt?lar?n?z yoksa bence sat?n al?nabilecek en iyi telefonlardan birisi. ?zelliklerini yazman?n bir anlam? yok zaten inceleme ?ans? bulacaks?n?z. Almay? dü?ünenlere tavsiyem Huawei'nin bir telekomünikasyon devi oldu?u ve kendi i?lemcisini üretebildi?i ger?eklerini g?z ?nünde bulundurman?z.
RECEP ?LK?
Telefon > Ak?ll? Telefonlar" />

我要回帖

更多关于 huaweimt7 tl10 的文章

随机推荐